Terminarze

Video

Proponowane


II LIGA: 2016/2017 w 2LM
czwartek, 24 marca 2016 08:25


Kończymy rozgrywki na 10 miejscu w tabeli i możemy już być spokojni o przyszły sezon w 2LM. Z dziewiątego miejsca a pierwszego w tabeli o utrzymanie awansuje KK Oleśnica. Do 3LM spadają dwie ostatnie drużyny tabeli - Röben Gimbasket Wrocław i Sklep Polski MKK Gniezno. Przewidziane są jeszcze dwa mecze fazy play-out, których rozegranie stoi na razie pod znakiem zapytania. Czekamy na decyzję PZKosz, ale nawet gdy przyjdzie nam jeszcze grać - mecze przyjmą formę sparingów. #TABELA

 
II LIGA: Wygrywa KK ale ...


Przegrywamy z KK Oleśnicą 85:74 IV kolejkę o utrzymanie w 2LM, a tym samym pierwszy mecz rundy rewanżowej. Dzisiejszy mecz Wrocławia, zakończył się zwycięstwem drużyny z Gniezna 57:85. Gimbasket nawet gdyby zwyciężył dwa kolejne spotkania, a my zaliczylibyśmy 2 porażki to pomiędzy nami zostanie różnica 1 punktu na naszą korzyść. Wygląda na to, że naszej drużynie uda się utrzymać w 2LM. Ale tym razem poczekajmy na oficjalną decyzję PZkosz.

 
II LIGA: Otmuchów vs Oleśnica
poniedziałek, 21 marca 2016 22:53


W ramach 3 kolejki fazy play-out, czyli walki o utrzymanie w II lidze, nasi zawodnicy podejmowali w niedzielę na własnym parkiecie gości z Oleśnicy. Niemal równo miesiąc wcześniej, bo 14 lutego, spotkanie pomiędzy tymi samymi drużynami, również u nas, skończyło się naszym 10-punktowym zwycięstwem, choć po wyrównanym meczu.

Więcej…
 
II LIGA: Runda rewanżowa
poniedziałek, 21 marca 2016 15:33


Jednak musimy przełożyć nasze świętowanie na inny termin. Polski Związek Koszykówki zdecydował o nie przerywaniu rundy o utrzymanie, ponieważ drużyna Röben Gimbasket Wrocław ma jeszcze matematyczne szanse na pozostanie w lidze (MKS - 33 pkt, Gimbasket - 30 pkt). Przed nami runda rewanżowa na którą już w środę jedziemy do Oleśnicy, następnie do Gniezna a ostatecznie sezon zakończymy w Otmuchowie w meczu przeciwko drużynie z Wrocławia. Jest to na pewno, najbardziej "szalony" sezon naszego klubu.

 
II LIGA: Utrzymujemy się w 2 lidze!


Spotykamy się w sezonie 2016/2017 w ... 2 lidze! Mecz z KK Oleśnica zakończył się 48:68 dla gości, ale dzięki dzisiejszemu zwycięstwu drużyny z Gniezna nad Wrocławiem, mogliśmy rozegrać z KK mecz "na luzie" ponieważ 2 ligę mieliśmy już w kieszeni. Ale jak się okazało już po pierwszych minutach, walka o wynik tego "sparingu" była bardzo wyrównana, drużyny walczyły do końca. Marzenia się spełniły, dzięki ciężkiej pracy naszych zawodników i trenera.

 
II LIGA: MKS vs KK
czwartek, 17 marca 2016 23:33


Trzeci mecz rozegramy w Otmuchowie a naszym rywalem będzie KK Oleśnica, zajmująca pierwsze miejsce w tabeli "o utrzymanie" z 32 - tak samo jak my, punktami na koncie. W tegorocznych pojedynkach z drużyną gości jest remis - w Otmuchowie wygraliśmy 75:65 a na wyjeździe KK zwycięża 95:60. Gniezno, Wrocław, Oleśnica ... - czy w niedziele zwyciężymy po raz 3 z rzędu i zajmiemy prowizoryczne pierwsze miejsce tabeli? Zapraszamy na bardzo emocjonujący mecz, który jak wiecie może być ostatnim w naszej hali w sezonie 2015/2016 (20.03, godzina 17:30, hala ZS ul. Krakowska 36, Otmuchów). Odwiedź nas na FB!

 
II LIGA: Kolejne zwycięstwo!


Odnosimy kolejne zwycięstwo w walce o utrzymanie się w lidze! Po dwupunktowym prowadzeniu do przerwy i "odczarowaniu" trzeciej kwarty (9-24 dla nas) wygrywamy mecz z Röben Gimbasket Wrocław 49:73. Następna kolejka odbędzie się w niedziele na otmuchowskim parkiecie a naszym rywalem będzie KK Oleśnica. #STATYSTYKI

 
II LIGA: Gimbasket vs MKS
poniedziałek, 14 marca 2016 08:05


Kolejną drużyną na naszej drodze do utrzymania jest Röben Gimbasket Wrocław, który do Otmuchowa traci 1 punkt. Spotkania w rundzie zasadniczej, możemy zaliczyć do udanych, ponieważ u nas wygraliśmy 74:54 a na wyjeździe przegraliśmy tylko jednym oczkiem. Teraz jest okazja zrewanżować się za ostatni mecz, zaznaczmy, że na tym poziomie rozgrywek gramy już o bardzo dużą stawkę. W pierwszej kolejce o utrzymanie, Wrocław przegrał z Oleśnicą 74:47. Mecz odbędzie się w środę o 19:30 we Wrocławiu.

 
II LIGA: Coraz bliżej utrzymania
niedziela, 13 marca 2016 16:50


W sobotę, nasz zespół podejmował gości z Gniezna w ramach 1 meczu fazy play-out, czyli walki o utrzymanie w II lidze. W obu meczach w rundzie zasadniczej, i na wyjeździe i przed własną publicznością, wygrywał nasz zespół. Były to bardzo wyrównane potyczki i można było przypuszczać, że trzeci mecz również nie zostanie łatwo wygrany przez jedną z stron. Nasz zespół osłabiony był brakiem Łukasza Kłusia, mimo to pełna 12-ka graczy była do dyspozycji trenera w czasie meczu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 65
Copyright © 2017 MKS Otmuchow. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla themes, business site hosting.


w sezonie 2016/2017

Wspierają nas